Hakkımızda

“Yaratmak için doğayı kullan” Bu yol gösterici ilke, Emsland Grubu’n kurumsal felsefesini karakterize etmektedir. Doğa ile uyum içinde elde edilen hammadde, yenilikçi ve gelecek odaklı kaliteli ürünler için işlenmektedir. En önemli hammadde ürünü olan patates nişastası, şirketin gerçek başarısını ortaya koymaktadır. Ürünlerin kendi bireysel ve yaratıcı özelliği ile, uzmanlık ve müşteri odaklı hizmet sayesinde, Emsland Grup pazarda kendisini kanıtlamıştır ve sadece Almanya’nın en büyük patates nişastasi üreticisi değil, aynı zamanda rafine nişasta , proteinler, lifler, patates gevreği ve patates granülunu üretiminde dünya lideridir. Uzun yıllar boyunca bezelye ve fasulye gibi alternatif hammaddeler de işleme alınmıştır. Bunların temelinde, yeni nişasta, protein ve lif ürünleri ile yeni pazarlarda aktif rol alarak, başarıların devamı için ortaya çıkarılmaktadır.
Misyon:
Misyonumuz, müşterilerimiz için doğa ile uyum içinde bulunan yenilenebilir hammaddelerden oluşan yenilikçi, yüksek kaliteli ürünler üretmektir. Emsland Nişasta olarak “Yaratmak için Doğayı Kullan” sloganıyla yola çıkarak kararlılık ve başarı sürekliliğini benimseyerek yüksek kaliteli ürünlerin üretimini sağlamaktayız.
Mottomuz : ‘Yaratmak icin dogayi kullan’
Vizyonumuz : Anlaşmalı çiftçi ve ortakların güçlü ve işin ehli bir dağıtım partneri olarak, modifiye patateslerin güvenilir ve sürdürülebilir olmasına dikkat ediyoruz.