Emsland Nişasta | Yapı Kimyasalları
111
page-template-default,page,page-id-111,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

Yapı Kimyasalları

YAPI KİMYASALLARI

Emsland Nisasta işleme endüstrisi için bitkisel hammaddeye dayalı yenilikçi ürünler üreten uluslararası odaklı orta ölçekli bir firmadır. Gıda sektörü ve teknik uygulamalar için patatese dayalı geleneksel nişasta üretimi ve özel türevlerinin yanı sıra, yüksek kaliteli performans ürünleri de bulunmaktadır. Bitki bazlı protein ve lifler ürün yelpazesini tamamlamaktadir. Uygulama alanları çok çeşitlidir ve gıda uygulamaları yanında odak katkı maddeleri, yapıştırıcılar, hayvan yemi, yapı, tekstil gibi sektörler üzerinde en buyuk hammadde tedarikci firmasıdır.

Nişasta Eteri
Emsland Group firmasi olan Emsland Nisasta; inşaat sektörü için nişasta eterleri konusunda Türkiye’de lider tedarikçi konumundadır. Emsland Grup bu alanda 20 yildan fazla deneyime sahip olup Dünya parazirnda ki konumunu her geçen gün arttırmaktadir.
Emset ve geniş ürün portföyü serisi uygulamanın her bir formu için en iyi ürünü geliştirmek için tasarlanmişlardır. Yüksek yatırım, yoğun araştırma ve teknik know-how sayesinde, Emsland Grubu inşaat, kimya sektöründe değişik uygulama alanlari için nişasta ve nişasta türevleri olan Emset ® serisi ürünleri geliştirmiştir.

Başlıca uygulama alanları
alçı sıva
Karo yapıştırıcıları
yapi harclari , dolgu derz harclar
Dekor ve mineral levhalar
Yalıtım malzemesi

Emsland Grubun inşaat sektöründe kullanılan nişasta eter üretimi için son derece modern üretim tesisi bulunmaktadır. Lütfen daha fazla bilgi için ekli dosyayı inceleyiniz ve bizler ile irtibata geçiniz.

Broşürü indirmek için lütfen tıklayınız
(SPECIALTIES Dry Mortars Applications Emsland Group Starch Based Building Material Additives)

Alçıpan Nişastası
Nişastara Eterine ek olarak Alçı levha üretiminde kullanılan dekstrin ve düşük vizkoziteli okside nişasta eterlerimiz ile tüm alçı plaka üreticilerinin hizmetinde olan Emsland Nisata uzun yillardan beri tüm müşterilerine patates bazlı dekstrin olan Emdex 1250, mısır bazlı düşük vizkoziteli nişasta eteri olan Enplast E serisi ürünlerimiz ve yine tapyoka bazlı nişasta eterimiz olan Enplast TO serisi ürünlerimiz mevcuttur.
Detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.